کود EM چیست؟
EM مخفف عبارت Effective Micro-organisms و به معنی میکروارگانیسم موثر و کارآ می‌باشد.
EM یک تکنولوژی ژاپنی است که توسط پرفسور هیگا کشف شده و نزدیک نیم قرن است که در بیش از ۱۵۰ کشور جهان از طریق سازمان بین المللی EMRO مستقر در ژاپن ترویج می‌شود.
از تکنولوژی EM در زمینه‌هایی چون؛ کود «ای ام» جهت مصرف در کشاورزی و کمپوست، خوراک و بهداشت دام و طیور، پروبیوتیک نوشیدنی دارویی، پالایش محیط زیست، پرورش آبزیان و مواد آرایشی بهداشتی و غیرو کاربرد دارد.
میکروارگانیسم‌های مفید درون «ای ام» به طور طبیعی در طبیعت موجودند و می‌توانند بر کیفیت و حاصلخیزی خاک تاثیر بسیار بسزایی داشته باشند.

‏کود EM کودی مایع، بدون آلایندگی، دوستدار محیط زیست (Ecofriendly) و یکی از بهترین کودهای میکروبی تولید شده در جهان است که در افزایش باروری و کیفیت خاک، تولید محصول سالم و با کیفیت و پالایش آلودگی‌های زیست محیطی نیز نقش مهمی را ایفا می‌کند.

کود بیولوژیک ای ام دارای ۱۲۰ نوع میکروارگانیسم مفید و خاص با فرمول ترکیبی منحصر به فرد و کاملا انحصاری و ثبت جهانی است که در اغلب کشورهای جهان از این کود به عنوان یک کود سالم، بیولوژیک و کاملاً ارگانیک برای افزایش کیفیت و حاصلخیزی خاک بهره برده‌اند.
رمز تحسین برانگیز تاثیر این تکنولوژی ابتدا همکاری بی‌مانند میکروارگانیسم‌های متنوع و گوناگون درون این تکنولوژی با یکدیگر و سپس با میکروب‌های بومی محیطی که وارد آن می‌شوند شناسایی شده است.

عکس های دریافتی از همکاران ما در تیم شرکت امکان پذیر پارس و همچنین کشاورزان از مصرف محصولات این شرکت تحت برند ای ام® (EM) و امکان پاور® در کشور:


بازدید همکاران ما در بخش کارشناسی از مزارعی که از محصولات شرکت استفاده می کنند

تولید نشاء برنج و ریشه زایی بی نظیر با کود ای ام®سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱
برگزاری کلاس آموزشی کاشت گلرنگ با تاکید بر بذرمال کردن با EM و اسید هیومیک قبل از کاشت
راهنمایی آقای اعتضادی باغدار منطقه شاهین شهر برای کاربرد «ای ام» و هیومیک اسید در باغ پستهپنج‌شنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱
برگزاری جلسه آموزشی مدیربت باغ در منطقه سوادجان از روستاهای شهرستان سامان با هماهنگی اداره کشاورزی و آقای مطلبیان. موضوع: تغذیه باغات میوه ی سردسیری و خشک


جلسه حول محور مدیریت کاربرد کودهای شیمیایی، آلی و زیستی با حضور کارشناسان و مدیریت نظام مهندسی شهرکرد
جلسه ترویجی در تیران با حضور گلخانه داران و کارشناسان


جلسه دوم
بازدید از نهالستان و گلخانه نشا توسط همکاران ما؛ آقایان دکتر کمالی و دکتر‌ کوهمره


بازدید از همکارانمان در بخش نمایندگی و فروشگاه های عرضه کننده فرآورده های کشاورزی


توزیع و پخش محصولات شرکت امکان پذیر پارس؛ برندهای ای ام® و امکان پاور® در سراسر کشور


تهیه کمپوست با استفاده از میکروارگانیسم های موثر و سودمند ®EMفرآوری کمپوست با استفاده از میکروارگانیسم های موثر و سودمند ای ام®

در همین زمینه:


Admin

شرکت امکان پذیر پارس