• تغذیه مناسب
  • بهداشت محیط
  • کنترل بو
  • افزایش سیستم ایمنی
  • سلامتی دام

®EM در کشاورزی راهی تازه را در سطح گسترده گشوده و نه تنها در کشاورزی بلکه در پرورش دام و طیور نیز راهگشا بوده است. میکروارگانیسم های سودمند درون محصول EM® For Animals (ای ام® ویژه دام و طیور) باعث افزایش ارزش غذایی محصولات شده، کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی را را بالا می برد محیط را پاکیزه ساخته و در نتیجه باعث سلامتی گیاه، جانوران و انسان می شود.

سی سال مصرف محصولات برند ®EM مخصوص حیوانات در اغلب کشورهای دنیا از آسیا و اقیانوسه تا امریکا، از جنوب افریقا تا اروپا (بیشتر از ۱۲۰ کشور جهان) گواهی این دگرگونی در دامپروی است.


شستشوی سوله با آب پرفشار
به هر تن آب مصرفی ۲ لیتر EM® For Animals افزوده و با آن کف سوله کاملا شستشو شود.
نکته: گوشه و شکاف های موجود در سوله فراموش نشوند.


آماده سازی سوله پیش از ورود دام
برای هر متر مربع ۱ لیتر EM® For Animals به نسبت ۱ به ۴ با آب رقیق شده و در سراسر سوله اسپری شود.
نکته: لطفا تهویه و هوادهی فراموش نشود.


بهداشت سوله
در ماه های گرم در هر متر مربع ۲۰ میلی لیتر EM® For Animals رقیق شده با آب به نسبت ۱ به ۱۰۰ در سوله اسپری شود. (در ماه های سرد از آب با درجه حرارت مناسب استفاده شود).
در ماه نخست، اسپری دستکم ۳ تا ۴ بار در هر هفته پیشنهاد می شود. (برای گرفتن نتیجه ایده ال پیشنهاد می شود این روش تا چند ماه ادامه داشته باشد).


پاکیزه سازی سیستم آبخوری دام
۱۴ روز پیش از ورود دام سیستم آبخوری با EM® For Animals رقیق شده با آب (به نسبت ۱ لیتر EM® For Animals به ۲ لیتر آب) شسته شده سپس با آب بدون EM® For Animals تمیز شود.


یکروز پیش از ورود دام
در هر متر مربع ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلی لیتر EM® For Animals را که با نسبت ۱ به ۱۰ با آب رقیق شده بر کاه یا مواد دیگر کف سوله محلول پاشی شود این عمل برای حفظ رطوبت و کاهش گرد و خاک نیز مناسب است.


بهسازی خوراک دام:

محلول پاشی ۱ لیتر EM® For Animals بروی روی خوراک ۵۰ گوسفند یا بز.


مصرف EM® For Animals در چراگاه:
در هنگام رشد ۵۰ لیتر EM® For Animals در هر مرحله محلول پاشی شود.
(محلول پاشی سالانه ۲۰۰ لیتر EM® For Animals در هکتار).

خواهشمند است در هنگام تابش نور شدید آفتاب محلول پاشی نشود.

بامداد و یا عصرها محلول پاشی شود.


بهداری کود:

افزودن دستکم ۱ تا ۲ لیتر EM® For Animals در هر متر مربع به کود در هفته

با کاربرد EM® For Animals در کود حیوانات، کود تقویت می شود و از پیدایش قارچ و عوامل گندیدگی جلوگیری می شود در نتیجه حشرات شانس کمتری برای تخم گذاری و تولید مثل دارند و ما عملا شاهد حشرات کمتری خواهیم بود یکی دیگر از سودمندی های مصرف EM® For Animals در کود زدودن بوهای نامطلوب می باشد. با تزریق EM® For Animals کود با ارزش تری برای خاک و گیاهان فراهم می شود.