ای ام مادبالز (EM Mudballs) توپ های شنی هستند که با استفاده از محلول پروبیوتیک EM و اضافه کردن سرامیک EM ساخته می شوند. این دستور العمل ژاپنی بیش از ۴۰ سال است که در بیش از ۱۵۰ کشور جهان مورد استفاده قرار گرفته و اکنون بیش از ۱۰ سال که که شرکت امکان پذیر پارس نماینده رسمی EMRO ژاپن افتخار استفاده از آن را در استخرها و تالاب های ایران را برعهده دارد.

ساختن مادبال توسط کودکان در کشورهای آسیایی

لشکرعظیم باکتریایی موجود در این بیو بالزهای کاملا ارگانیک با فعالیت های زیستی باعث بالانس و تنوع میکروبی محیط آب شده، پاکسازی، شفافیت و سلامت آب را ارتقاء داده و بهداشت و سلامتی آبزیان را پشتیبانی می کند.
پس از پرتاب این توپ های خاک رسی EM به حوضچه های آب، و قرار گرفتن در کف استخر یا تالاب ها به آرامی حل شده و خواص بی نظیر ای ام را در کل استخراعمال می کنند که به این ترتیب شاهد پویایی و بهبود چشمگیر فرآیند کیفیت آب خواهیم بود. علاوه بر این ، ای ام با ایجاد یک فلور میکروبی خوب در حوضچه ها باعث تقویت نشاط و سلامتی آبزیان می شود.

توپ های شنی ای ام مادبالز ( EM Mudballs)
سمت راست پس از استفاده از ای ام مادبالز ـ سمت چپ پیش از استفاده
پروفسور هیگا، کاشف ای ام در حال پرتاب ای ام مادبالز به سطح دریاچه ای در ژاپن
مراسم روز EM Mudballs در کشورهای گوناگون

برای سفارش و خرید این محصول همچنین نحوه استفاده با کارشناسان شرکت امکان پذیر پارس، نماینده انحصاری EMRO ژاپن تماس حاصل فرمایید.

روز جهانی ای ام مادبالز در مالزی:

World EM Mudball Day” in Malaysia”
https://www.emrojapan.com/living/99


Admin

شرکت امکان پذیر پارس