هجدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌ها، ماشین‌آلات و ادوات‌کشاورزی در نمایشگاه بین‌المللی استان گیلان برپا شد.
آشنایی بیشتر کشاورزان با ماشین‌آلات، ادوات و نهاده‌های کشاورزی برای تهیه این امکانات از اهداف برپایی این نمایشگاه تخصصی است.
تیم شرکت امکان‌پذیر پارس به همراه همکاران خود با حضور در این نمایشگاه بین‌المللی؛ تکنولوژی ای‌ام® (®EM) و دیگر محصولات کشاورزی خود با برند امکان‌پاور® را عرضه نمود.

نمایشگاه یادشده تا بیست و هشتم ماه جاری برای بازدید علاقمندان دایر است. در این نمایشگاه، انواع ماشین‌آلات‌کشاورزی از جمله تراکتور و تیلر، سموم و نهاده‌های‌کشاورزی جدید در ۵۰ غرفه به نمایش گذاشته شده‌است.

آقای علی موسوی؛ معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان از کشاورزان خواست تا برای آشنایی با ماشین آلات و ادوات جدید به نمایش گذاشته شده از این نمایشگاه بازدید کنند که این امر در ارتقاء بهره‌وری آنان تاثیرگذار است.

هجدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی در نمایشگاه بین المللی گیلان واقع در جاده تهران برپا شده‌است.

گیلان دارای ۳۱۴ هزار هکتار اراضی کشاورزی است و ۳۱۷هزار نفر از مردم استان در بخش کشاورزی مشغول به فعالیت هستند. برنج، چای، زیتون، پیله ابریشم، بادام زمینی، زیتون، فندق و مرکبات عمده‌ترین محصولات‌کشاورزی گیلان است. این استان همچنین یکی از تولیدکنندگان مهم طیور در کشور است.

این خطه بزرگترین تولیدکننده ارقام بومی و با کیفیت برنج در کشور به شمار می‌آید که با ۲۳۸ هزار هکتار اراضی شالیزاری، رتبه نخست کشور را از لحاظ سطح زیرکشت و رتبه دوم تولید برنج را به خود اختصاص داده است.

شهرستان‌های رشت و صومعه‌سرا بیشترین سهم را از مساحت اراضی شالیکاری گیلان در اختیار دارند.


نمایشگاه کشاورزی
Admin

شرکت امکان پذیر پارس