♻️ همایش کاربرد محلول ای ام® در کمپوست و تولید محصول سالم در اصفهان.
در این همایش که با همکاری اداره کشاورزی استان اصفهان در تالار سنبله شهرستان مذکور برگزار شد اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه اصول بنیادین کمپوست‌ سازی و نحوه استفاده از آن در کشاورزی ارائه و به شکل عملی نیز آموزش داده شد.

کلاس ترویجی کشت سالم با معرفی کود زیستی ای ام® و محصولات دیگر شرکت امکان پذیر پارس در شهرستان امل منطقه دابودشت، ریس آباد

همایش آفات، بیماری ها و تغذیه گیاهی با حضور کارشناسان برتر کشوری در سالن احتماعات شهرداری آباده با حضور کشاورزان و باغداران برگزار شد. در این جلسه به کمپوست سازی با محلول ارگانیک ای ام® نیز پرداخته شد و کارشناسان و همکاران ما گفتگوهای رو در روی خوبی را هم با کشاورزان و باغداران در مورد ای ام® و نحوه استفاده از آن داشتند.

کلاس آموزش تولید کمپوست با کمک میکروارگانیسم های سودمند ای ام® در جمع کشاورزان شهرستان گلپایگان

بازدید همکاران ما در شرکت امکان پذیر پارس از مزارعی که در کشت خود از ای ام® و دیگر محصولات شرکت با برند امکان پاور® استفاده کرده اند.

توزیع ای ام® و دیگر محصولات شرکت در کشور

عرضه ای ام® و محصولات دیگر شرکت با برند امکان پاور® در فروشگاه های کشور

برداشت خوب با استفاده از محلول ارگانیک ای ام® از درختان هنوز جوان

تزریق محلول ای ام®EM به حوضچه هوازی تصفیه خانه فاضلاب شرکت صنایع استیل البرز

شرکت صنایع استیل البرز یکی از تولید کنندگان بزرگ و مطرح سینک ظرفشویی Stainless Steel در خاورمیانه می باشد که به عنوان صادر کننده نمونه در سال های متوالی ۱۳۸۴ و ۱۳۸۵ شناخته شد. این شرکت علاوه بر عرضه محصولات خود در ایران تولیدات خود را به چندین کشور جهان نیز صادر می نماید. شرکت صنایع استیل البرز در راستای رشد و توسعه پایدار و کمک به پاسداشت منابع آبی کشور و بازچرخانی این منبع حیات و کمک به حفاظت از محیط زیست از ®EM جهت تصفیه پساب و بهبود عملکرد تصفیه خانه فاضلاب شرکت استفاده کرد.
چهار دهه تجربه در بیش از ۱۴۰ کشور جهان نشان می دهد که؛ خیل عظیم میکروارگانیسم های درون ®EM که میلیون ها میکروب سودمند در هر میلی لیتر و ۱۲۰ نوع متفاوت از میکروارگانیسم های هوازی و بی هوازی هستند، با ورود به سیستم فاضلاب با فعل و انفعالات خود و ایجاد فرآیند تخمیر و ایجاد بالانس حیاتی میکروبی در محیط تصفیه خانه باعث تغییر در پارامترهای فاضالب و تنظیم EC ،COD ،BOD ،pH و کمک به تصفیه سریعتر و موثرتر پساب خواهند شد.
شایان ذکر است؛ چشمگیرترین و سریعترین تاثیر ای ام® کاهش بوهای نامطبوع متساعد شده حاصل از حوضچه های تصفیه خانه است که کمک شایانی به سلامتی کارکنان و ساکنین اطراف می نماید.

مصرف ای‌ام®EM در استخر پرورش ماهیان گرم‌آبی (مازندران، شهرستان سرخرود)

تولید ۱۰۰ تن کمپوست با کمک میکروارگانیسم های سودمند ای ام® برای مصرف در مزارع پسته، انار و سیب. شهر ایج، شهرستان استهبان، استان فارس

فرآوری کمپوست با میکروارگانیسم های سودمند ای ام® توسط آقایان نگین تاجی (پدر و پسر) برای مصرف در باغ مرکبات.

کمپوست سازی با کمک میکروارگانیسم های سودمند ای ام®، شهرستان رستم، استان فارس

سایت های تولید کمپوست با کمک میکروارگانیسم های موثر ®EM

فرآوری و تولید کمپوست از ضایعات میوه سیب (تفاله‌ی سیب) با محلول ای‌ام®
آذربایجان غربی، شهرستان ارومیه

ویدیو یادآوری چند نکته کلیدی در کمپوست سازی:

و ویدیو نخوه استفاده از ای ام® برای درختان

و آرزوی تندرستی برای شما عزیزان


Admin

شرکت امکان پذیر پارس