جلسه آموزشی ترویجی مدیریت باغ با کمک میکروارگانیسم های سودمند و موثر ای ام®. همچنین معرفی دیگر محصولات شرکت که با برند امکان پاور در بازار ایران عرضه می شوند به کشاورزان و باغداران منطقه. با سپاس از جناب آقای دکتر هرتمنی بابت برگزاری این جلسه.

برداشت سیب زمینی از مزرعه ای که در آن از محلول ارگانیک ای ام® استفاده شده بود.

ویدیوی مصاحبه با کشاورز عزیز و اعلام خشنودی
با سپاس از همکارمان جناب آقای طهماسبی و میرزاوند

 بازدید همکاران ما از فروشگاه ها و نمایندگی های پخش و عرضه ای ام® و دیگر محصولات شرکت با برند امکان پاور®

محصول بی نظیر کیوی و تعداد چشمگیر میوه در هر شاخه با کمک محلول ارگانیک ای ام® و فروت ست امکان پاور®. باغ آقای شکوری در شهر رضوان‌شهر.سال گذشته به ازای هر درخت ۴۵ کیلو محصول گرفته بودند، ولی برای امسال (از حالا دو ماه پیش از برداشت) انتظار می رود که بین ۸۰ تا ۱۲۰ کیلو به ازای هر درخت محصول برداشت شود.

بازدید همکاران ما در بخش کارشناسی کشاورزی از مزرعه هایی که از ای ام® به همراه محصولات با برند امکان پاور® استفاده کرده بودند.

ویدیو مصاحبه با کشاورز عزیز

خرسندی از رشد چشمگیر ذرت و سلامتی محصول با تکنولوژی ای ام® و محصولات امکان پاور®

ویدیو مصاحبه با کشاورز عزیز

مزرعه برنج پیش از ای ام® و هفت روز پس از محلول پاشی ای ام®

کمپوست سازی با استفاده از محلول ارگانیک ای ام® در گچساران

میکروارگانیسم های سودمند موجود در محلول ارگانیک ای ام® که در هر قطره از آن میلیون ها میکروارگانیسم از ۱۲۰ نوع مختلف، پویا زنده و فعال هستند پس از ورود به توده کمپوست با به دام انداختن گازها بویژه گاز متان حاصل از کود حیوانی و یا مراکز انباشت زباله نه تنها باعث غنی بودن بیشتر کمپوست حاصل برای بخش کشاورزی شده بلکه با جلوگیری تصاعد گازها و بوهای نامطبوع برای کارگران و ساکنان اطراف این نواحی نیز سودمند می باشند.
چنان که آگاهید متان نقش پر رنگی را در تغییر اقلیم بازی می کند به گونه ای که تاثیر گرمایشی آن حدود دو سوم دی اکسید کربنی است که امروزه در اتمسفر موجود است. و دانشمندان می گویند که مهار این گاز یکی از آسان ترین راه های کنترل گرمایش زمین است. پژوهش ها نشان داده است که با کاهش گاز متان که عمر آن در جو نسبت به دی اکسید کربن کوتاه و در خدود ۱۰ سال است می توان از افزایش ۳/ ۰ درجه ای دما ظرف چند دهه آینده جلوگیری کرد.
حیوانات پرورشی و مخصوصاً گاو‌ها گاز متان زیادی آزاد می‌کنند. نزدیک به ۳۷ درصد گاز متان آزاد شده توسط بشر در جو، حاصل دامداری است. میانگین دمای زمین از آغاز انقلاب صنعتی ۲/ ۱ درجه بالا رفته بنابرین حتی جلوگیری از جهش ۳/ ۰ درجه ای به این معنی است که زمین افزایش ۵/ ۱ درجه ای دما که از اهداف پیمان پاریس است پرهیز خواهیم کرد و از اینرو بکارگیری خیل عظیم میکروبی درون ®EM در دامداری ها و مراکز انباشت زباله و کود دامی، گامی ارزشمند در این راستا می باشد.

دسته‌ها: ای ام ـ ورکشاپ

Admin

شرکت امکان پذیر پارس